Mga Parameter sa Produkto
| Ngalan sa Produkto | Fermentation Homebrew Heating Belt nga may USA plug |
| Pagsukol sa Insulasyon sa Estado sa Humidity | ≥200MΩ |
| Gahom | 20-25W |
| Boltahe | 110-230V |
| Materyal | goma nga silikon |
| Lapad sa bakus | 14mm ug 20mm |
| Gitas-on sa bakus | 900mm |
| Boltahe nga resistensyado | 2,000V/min |
| Insulated nga resistensya sa tubig | 750MOhm |
| Gamita | pampainit sa serbesa sa balay |
| Gitas-on sa alambre nga tingga | 1900mm |
| Pakete | usa ka heater nga adunay usa ka bag |
| Mga Pag-apruba | CE |
| Isaksak | USA, Euro, UK, Australia, ug uban pa. |
| Angbakus sa pagpainit sa home brewAng gilapdon adunay 14mm ug 20mm, ang gitas-on sa bakus kay 900mm, ang gitas-on sa linya sa kuryente kay 1900mm. Ang plug mahimong mapilian sa USA, UK, Euro, Australia, ug uban pa. Angbakus sa pampainit sa beer sa balaymahimong idugang ang dimmer o temperator thermostat, adunay usab nga idugang ang temperature strip kung gamiton. | |
Pag-configure sa Produkto
Kadaghananmga bakus sa pampainit sa fermentation brewusa lang ka goma nga gilis nga adunay elemento sa pagpainit sa sulod ug usa ka humok nga kordon sa kuryente nga nagdagan niini. Ang bakus moputos sa palibot sa fermenter ug ang pisi mobira og hugot, mao nga kini mokupot sa fermenter sa gitas-on nga imong gusto (mas daghan pa niining higayona). Kadaghananmga heat belt sa paghimo og serbesaadunay tinubdan sa kainit nga mga 20-25 watts, mao nga kini makadaginot sa enerhiya ug sa kadaghanang mga kaso mas makadaginot sa enerhiya kay sa tradisyonal nga mga incandescent nga bombilya. Kini naghatag og ubos nga kaloriya aron malikayan ang shock fermenting sa yeast sa beer.
Ang dakong pag-usab-usab sa temperatura dili maayo para sa yeast ug mahimong hinungdan sa yeast nga mopatunghag dili gusto nga mga lami. Ang hinay nga kainit gikan sa heating pad hinayhinay nga mopataas sa temperatura sa beer ug magpabilin niini sulod sa gikinahanglan nga range para sa fermentation sa kadaghanan sa mga ale o bino depende sa temperatura sa palibot.
Mga Kinaiya sa Produkto
Ang kalampusan sa paghimo og serbesa, bino, cider, o kombucha nagdepende sa pagmintinar sa makanunayong temperatura sa paghimo og serbesa, nga makab-ot gamit ang mga home brewing heater. Ikonektar lang kini ug ibutang ang fermenter sa panel aron magsugod sa paggamit niini.
Ang abilidad sa pagmintinar sa hingpit nga temperatura para sa makanunayon nga fermentation usa sa pinakalisod nga aspeto sa paghimo og serbesa. Ang kalampusan sa paghimo og serbesa, bino, cider, o kombucha nagdepende sa pagmintinar sa makanunayon nga temperatura sa paghimo og serbesa, nga ihatag sa home brewing heating belt. Ikonektar lang kini ug ibutang ang fermenter sa panel aron magsugod sa paggamit niini. Aron makab-ot ang katapusang pagkontrol sa temperatura, gamita ang panel nga adunay digital temperature controller ug plug thermometer.
Proseso sa Produksyon
Serbisyo
Pagpalambo
nakadawat sa mga detalye sa produkto, drowing, ug hulagway
Mga Kinutlo
ang manedyer mohatag og feedback sa pangutana sulod sa 1-2 ka oras ug magpadala og quotation
Mga Sample
Libre nga mga sample ang ipadala para sa pagsusi sa kalidad sa mga produkto sa dili pa ang produksiyon sa bluk
Produksyon
kumpirmahi pag-usab ang detalye sa mga produkto, dayon i-arrange ang produksiyon
Order
Pag-order human nimo makumpirma ang mga sample
Pagsulay
Ang among QC team mosusi sa kalidad sa mga produkto sa dili pa ipadala
Pagputos
pagputos sa mga produkto sumala sa gikinahanglan
Nagkarga
Pagkarga sa mga andam nang produkto ngadto sa sudlanan sa kliyente
Pagdawat
Nadawat na ang imong order
Nganong Pilion Kami
•25 ka tuig nga kasinatian sa pag-eksport ug 20 ka tuig nga kasinatian sa paggama
•Ang pabrika naglangkob sa usa ka lugar nga mga 8000m²
•Niadtong 2021, gipulihan ang tanang matang sa abanteng kagamitan sa produksiyon, lakip na ang powder filling machine, pipe shrinking machine, pipe bending equipment, ug uban pa.
•ang aberids nga adlaw-adlaw nga output mga 15000pcs
• Lahi nga kustomer sa Kooperatiba
•Ang pag-customize nagdepende sa imong kinahanglanon
Sertipiko
Mga May Kalabutan nga Produkto
Hulagway sa Pabrika
Sa dili pa ang pangutana, palihug ipadala kanamo ang mga detalye sa ubos:
1. Pagpadala kanamo sa drowing o tinuod nga hulagway;
2. Gidak-on, gahum ug boltahe sa pampainit;
3. Bisan unsang espesyal nga mga kinahanglanon sa heater.
Mga Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














