| Ngalan sa Produkto | Elemento sa Pagpainit nga May Palikpik nga Tubo |
| Pagsukol sa Insulasyon sa Estado sa Humidity | ≥200MΩ |
| Human sa Pagsulay sa Humid Heat Resistance sa Insulation | ≥30MΩ |
| Kahimtang sa Humidity Leakage Current | ≤0.1mA |
| Karga sa Ibabaw | ≤3.5W/cm2 |
| Diametro sa tubo | 6.5mm 8.0mm 10.7mm |
| Materyal | SUS304,310,312 |
| Resistant nga boltahe sa tubig | 2,000V/min (normal nga temperatura sa tubig) |
| Insulated nga resistensya sa tubig | 750MOhm |
| Gamita | Elemento sa Pagpainit nga May Palikpik |
| Sahpe | Tul-id, porma sa U, porma sa W, o gipahaom |
| Gidak-on | gipahaom |
| Mga Pag-apruba | CQC/CE |
| Terminal | uban sa flange, o uban sa lead wire |
| Ang mga detalye sa Finned Tube Heating Element mahimong ipasibo sumala sa mga kinahanglanon sa kustomer, gidak-on, porma, gahum ug boltahe mahimong ipasibo sumala sa drowing o sample o mga hulagway. Ang finned heating tube gibase sa orihinal nga electric heating tube nga adunay winding stainless steel winding sheet, nga nagdugang sa heat dissipation function sa heating tube kung gipainit, busa ang gahum sa finned tube heating element mas taas kaysa sa naandan nga stainless steel heating tube. Ang porma sa tubo sa heater nga may palikpik kasagaran among gihimo nga single straight, double straight, U shape, W shape, ug mahimo usab kami nga maghimo og pipila ka espesyal nga mga porma, ug kini nga porma kinahanglan ipadala kanamo ang drowing sa dili pa maghimo o mangutana. | |
Ang tubo sa heater nga may palikpik gihimo pinaagi sa paghimo sa alambre sa pagpainit sa kuryente nga porma og spring sumala sa gikinahanglan nga resistensya, ug dayon ibutang kini sa tunga nga posisyon sulod sa tubo. Ang gintang tali sa alambre sa pagpainit sa kuryente ug sa bungbong sa tubo gipuno sa highly insulating magnesium oxide powder, ug dayon giselyohan og silicone gel. Mao kini ang paghimo sa tubo sa pagpainit sa kuryente. Tungod sa barato nga presyo, sayon gamiton, ug walay polusyon, kini kaylap nga gigamit sa daghang mga okasyon.
1. Ang industriya sa kemikal sa mga materyales sa kemikal gipainit, ang pipila ka pagpauga sa pulbos ubos sa usa ka piho nga presyur, ang proseso sa kemikal ug ang pagpauga sa jet kinahanglan nga makab-ot pinaagi sa finned electric heating tube.
2. pagpainit sa hydrocarbon, lakip ang krudo nga lana sa petrolyo, bug-at nga lana, lana sa gasolina, thermal oil, lubricating oil, paraffin.
3. tubig nga giproseso, sobrang kainit nga alisngaw, tinunaw nga asin, nitroheno (hangin) gas, gas sa tubig ug uban pang mga pluwido nga kinahanglan ipainit.
4. tungod kay ang finned tubular heater nagsagop sa abante nga istruktura nga dili masunog, ang kagamitan mahimong kaylap nga magamit sa kemikal, militar, lana, natural nga gas, mga plataporma sa baybayon, mga barko, mga lugar sa pagmina ug uban pang mga lugar nga dili masunog.
Kini kaylap nga gigamit sa paggama og makinarya, awto, tela, pagkaon, mga gamit sa balay ug uban pang mga industriya, labi na sa industriya sa air conditioner ug air curtain. Sumala sa mga taho, ang finned tube heating element labi ka maayo sa pagpainit sa lana ug fuel oil. Ang finned electric heater kaylap nga gigamit sa industriya ug industriya sa kemikal, nga klaro sa tanan. Ang pagpili sa finned electric heat pipe hinungdanon usab kaayo.
Sa dili pa ang pangutana, palihug ipadala kanamo ang mga detalye sa ubos:
1. Pagpadala kanamo sa drowing o tinuod nga hulagway;
2. Gidak-on, gahum ug boltahe sa pampainit;
3. Bisan unsang espesyal nga mga kinahanglanon sa heater.
Mga Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













