| Ngalan sa Produkto | Upat ka kinauyokan nga Silicone Crankcase Heater |
| Materyal | goma nga silikon |
| Lapad sa bakus | 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, ug uban pa. |
| Gitas-on sa bakus | gipahaom |
| Materyal nga alambre nga tingga | silicone nga goma o fiberglass |
| Gitas-on sa alambre nga tingga | 1000mm (standard) |
| Matang sa bakus | Duha ka core o Upat ka core |
| Boltahe | 110V, 220V, o gipahaum |
| Pakete | usa ka heater nga adunay usa ka bag |
| Mga Piyesa | Usa ka heater nga adunay usa ka spring |
| Ang Jingwei heater adunay sobra sa 20 ka tuig nga kasinatian sa pagpasadya sa heater, ang among mga produkto kasagaran mao ang defrost heating tube, oven heating tube, water heater, aluminum foil heater, silicone heating pad, crank case heater, drain line heater, aluminum heating plate ug uban pa. 1. Ang silicone crankcase heater mahimong ipasibo sumala sa kinahanglanon sa kustomer, walay standard; Ang gitas-on sa belt mahimong himoon sumala sa sirkumperensiya sa crankcase, ang gitas-on sa lead wire kay 1000mm, adunay nanginahanglan usab og 2000mm o 2500mm, kini dili standard; 2. Ang pakete sa crank case heater belt giputos sa poly bag, ug magdugang usab kami og spring para sa pag-instalar, mga 100-200 ka piraso sa usa ka karton. | |
Maayo ang waterproof performance sa silicone rubber heating belt, magamit sa basa ug dili-mobuto nga mga lugar sa gas, mga kagamitan sa industriya o mga tubo sa laboratoryo, pagpainit sa tangke ug tangke, pagpainit ug insulasyon, mahimong direktang iputos sa ibabaw sa gipainit nga bahin, dali nga ma-install, luwas ug kasaligan. Haom para sa bugnaw nga mga lugar, ang pangunang gamit sa pipeline ug solar special silicone rubber electric heating belt mao ang insulasyon sa mga tubo sa init nga tubig, pagkatunaw, niyebe ug yelo. Kini adunay mga kinaiya sa taas nga temperatura, taas nga bugnaw nga resistensya ug resistensya sa pagkatigulang.
(1) non-alkali glass fiber core frame winding electric heating wire, ang pangunang insulation hinimo sa silicone rubber, maayo ang heat resistance, ug kasaligan ang insulation performance.
(2) Maayo kaayo ang pagka-flexible, mahimong direktang iputos sa heating device, maayo ang kontak, ug parehas ang pagpainit.
(3) Sa pag-instalar, ang silicone rubber plane side sa electric belt kinahanglan nga duol sa nawong sa medium pipeline ug tangke, ug ipapilit gamit ang aluminum tape. Aron makunhuran ang pagkawala sa kainit, kinahanglan nga sukdon ang thermal insulation layer sa gawas sa electric belt.
(4) Sumala sa panginahanglan sa heater, kini gibawog ug gilukot sumala sa gusto, gamay ang espasyo, ang pamaagi sa pag-instalar yano ug paspas, ang lawas sa pagpainit gitabonan sa silicone insulator, ug ang tin copper braid adunay epekto sa pagpugong sa mekanikal nga kadaot.
Sa dili pa ang pangutana, palihug ipadala kanamo ang mga detalye sa ubos:
1. Pagpadala kanamo sa drowing o tinuod nga hulagway;
2. Gidak-on, gahum ug boltahe sa pampainit;
3. Bisan unsang espesyal nga mga kinahanglanon sa heater.
Mga Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














