Mga Parameter sa Produkto
| Ngalan sa Produkto | Freezer Drain Line Heater |
| Materyal | Goma nga silikon |
| Gidak-on | 5*7mm |
| Gitas-on sa pagpainit | 0.5M-20M |
| Gitas-on sa alambre nga tingga | 1000mm, o gipasadya |
| Kolor | puti, abohon, pula, asul, ug uban pa. |
| MOQ | 100 ka piraso |
| Resistant nga boltahe sa tubig | 2,000V/min (normal nga temperatura sa tubig) |
| Insulated nga resistensya sa tubig | 750MOhm |
| Gamita | Pampainit sa tubo sa imburnal |
| Sertipikasyon | CE |
| Pakete | usa ka heater nga adunay usa ka bag |
| Ang gahom sabakus sa pagpainit sa tubo sa kanalkay 40W/M, mahimo usab kita nga himuong ubang mga gahum, sama sa 20W/M, 50W/M, ug uban pa. Ug ang gitas-on sapampainit sa tubo sa imburnaladunay 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, ug uban pa. Ang pinakataas mahimong himoon nga 20M. Ang pakete sapampainit sa linya sa kanalusa ka heater nga adunay usa ka transplant bag, ang gipahiangay nga kantidad sa bag anaa sa listahan nga sobra sa 500 ka piraso para sa matag gitas-on. | |
Pag-configure sa Produkto
Ang freezer drain line heater usa ka insulated wire nga mahimong ipainit kung ma-energize. Atol sa pag-instalar, iputos ang drain heater sa palibot sa tubo sa tubig o isaksak kini sa tubo. Human magamit ang kuryente, ang drain heater mahimong ipainit aron magpabiling hapsay ang tubo sa tubig ug malikayan ang pagyelo ug pagliki sa tubo sa tubig. Ang prinsipyo sa pagpainit mao nga ang alambre moinit, ug ang kainit ibalhin ngadto sa tubo sa tubig, nga mopataas sa temperatura sa tubig sa tubo sa tubig, aron malikayan ang pagyelo.
Pag-instalar
1. Posisyon sa pag-instalar: ang drain heater kinahanglan nga i-install sa tubo sa tubig nga dali nga moyelo, ug kinahanglan nga labing menos 10cm gikan sa yuta.
2. Pamaagi sa pag-instalar: Ang drain line heater kinahanglan nga ma-instalar sa husto sumala sa mga instruksyon. Kasagaran, kinahanglan kini nga ilibot sa tubo sa tubig, ug ang duha ka tumoy sa drain line heater kinahanglan nga konektado sa suplay sa kuryente.
3. Mga pag-amping sa paggamit: Ang drain line heater kinahanglan nga mohatag og pagtagad sa mosunod nga mga punto kung gamiton:
(1) Likayi ang dugay nga paggamit og kuryente: ang drain line heater dili angay nga paandaron sa dugay nga panahon, ug kinahanglan nga ablihan kanunay sumala sa aktuwal nga panginahanglan.
(2) Ayaw pagdugang og presyur: atol sa proseso sa pagpainit, ayaw pagbutang og sobra nga presyur, kay kon dili, kini makadaot sa alambre.
(3) Likayi ang kadaot: Sa pag-instalar sa drain line heater, kinahanglan nga likayan niini ang sobra nga tensyon ug friction, kay kon dili, kini mahimong hinungdan sa pagkabungkag sa alambre.
Hulagway sa Pabrika
Proseso sa Produksyon
Serbisyo
Pagpalambo
nakadawat sa mga detalye sa produkto, drowing, ug hulagway
Mga Kinutlo
ang manedyer mohatag og feedback sa pangutana sulod sa 1-2 ka oras ug magpadala og quotation
Mga Sample
Libre nga mga sample ang ipadala para sa pagsusi sa kalidad sa mga produkto sa dili pa ang produksiyon sa bluk
Produksyon
kumpirmahi pag-usab ang detalye sa mga produkto, dayon i-arrange ang produksiyon
Order
Pag-order human nimo makumpirma ang mga sample
Pagsulay
Ang among QC team mosusi sa kalidad sa mga produkto sa dili pa ipadala
Pagputos
pagputos sa mga produkto sumala sa gikinahanglan
Nagkarga
Pagkarga sa mga andam nang produkto ngadto sa sudlanan sa kliyente
Pagdawat
Nadawat na ang imong order
Nganong Pilion Kami
•25 ka tuig nga kasinatian sa pag-eksport ug 20 ka tuig nga kasinatian sa paggama
•Ang pabrika naglangkob sa usa ka lugar nga mga 8000m²
•Niadtong 2021, gipulihan ang tanang matang sa abanteng kagamitan sa produksiyon, lakip na ang powder filling machine, pipe shrinking machine, pipe bending equipment, ug uban pa.
•ang aberids nga adlaw-adlaw nga output mga 15000pcs
• Lahi nga kustomer sa Kooperatiba
•Ang pag-customize nagdepende sa imong kinahanglanon
Sertipiko
Mga May Kalabutan nga Produkto
Hulagway sa Pabrika
Sa dili pa ang pangutana, palihug ipadala kanamo ang mga detalye sa ubos:
1. Pagpadala kanamo sa drowing o tinuod nga hulagway;
2. Gidak-on, gahum ug boltahe sa pampainit;
3. Bisan unsang espesyal nga mga kinahanglanon sa heater.
Mga Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














