Mga Parameter sa Produkto
| Ngalan sa Produkto | Kable sa Heater sa Pultahan sa Freezer Room |
| Materyal sa Insulasyon | Goma nga silikon |
| Diametro sa alambre | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, ug uban pa. |
| Gitas-on sa pagpainit | gipahaom |
| Gitas-on sa alambre nga tingga | 1000mm, o gipasadya |
| Kolor | puti, abohon, pula, asul, ug uban pa. |
| MOQ | 100 ka piraso |
| Resistant nga boltahe sa tubig | 2,000V/min (normal nga temperatura sa tubig) |
| Insulated nga resistensya sa tubig | 750MOhm |
| Gamita | alambre sa pagpainit nga pangtunaw |
| Sertipikasyon | CE |
| Pakete | usa ka heater nga adunay usa ka bag |
| Ang Freezer Room Door Heater nga gitas-on sa kable, boltahe ug kuryente mahimong ipasibo sumala sa gikinahanglan. Ang diametro sa alambre mahimong mapilian nga 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, ug 4.0mm. Ang nawong sa alambre mahimong hinabol nga firberglass, aluminum o stainless steel. Angpang-defrost nga alambre nga pampainitAng bahin sa pagpainit nga adunay lead wire connector mahimong selyohan gamit ang ulo sa goma o double-wall shrinkable tube, mahimo kang makapili sumala sa imong kaugalingong mga panginahanglanon sa paggamit. | |
Pag-configure sa Produkto
Ang papel sa kable sa heater sa pultahan sa refrigerator freezer room kay gigamit kasagaran sa pagpainit sa pultahan, pagpugong sa pagyelo sa frame sa pultahan sa refrigerator, nga moresulta sa dili maablihan nga pultahan sa refrigerator. Busa kon kini nabuak, mas maayo nga ayohon o ilisan kini. Tungod kay ang refrigerator mismo usa ka refrigeration body, ubos ang internal nga temperatura, ug sa kaso sa taas nga humidity sa hangin, ang mga parte sa palibot sa kahon sa refrigerator mo-condensate. Kon ablihan ang pultahan, mogawas ang init ug bugnaw nga gas convection, mo-condensate sa palibot sa pultahan, aron malikayan o mapahinay ang basa nga mga lugar ug ang ting-ulan, sama sa nahisgutan sa ibabaw, ang refrigerator sa panimalay sa refrigeration cycle aron madugangan ang anti-dew device, nga gibutang sa duha ka kilid sa pultahan ug sa tunga nga bahin, gamit ang anti-dew pipe heat, aron makunhuran ang kalainan sa temperatura tali sa kahon ug sa gawas nga palibot, aron makunhuran ug mawagtang ang condensation. Busa, kon nagdagan ang refrigerator, adunay kainit sa palibot sa pultahan. Bisan pa, kini nga kable sa heater sa pultahan sa freezer room, parehas man o dili parehas, walay epekto sa kinabuhi sa refrigerator shell.
Aplikasyon sa Produkto
Hulagway sa Pabrika
Proseso sa Produksyon
Serbisyo
Pagpalambo
nakadawat sa mga detalye sa produkto, drowing, ug hulagway
Mga Kinutlo
ang manedyer mohatag og feedback sa pangutana sulod sa 1-2 ka oras ug magpadala og quotation
Mga Sample
Libre nga mga sample ang ipadala para sa pagsusi sa kalidad sa mga produkto sa dili pa ang produksiyon sa bluk
Produksyon
kumpirmahi pag-usab ang detalye sa mga produkto, dayon i-arrange ang produksiyon
Order
Pag-order human nimo makumpirma ang mga sample
Pagsulay
Ang among QC team mosusi sa kalidad sa mga produkto sa dili pa ipadala
Pagputos
pagputos sa mga produkto sumala sa gikinahanglan
Nagkarga
Pagkarga sa mga andam nang produkto ngadto sa sudlanan sa kliyente
Pagdawat
Nadawat na ang imong order
Nganong Pilion Kami
•25 ka tuig nga kasinatian sa pag-eksport ug 20 ka tuig nga kasinatian sa paggama
•Ang pabrika naglangkob sa usa ka lugar nga mga 8000m²
•Niadtong 2021, gipulihan ang tanang matang sa abanteng kagamitan sa produksiyon, lakip na ang powder filling machine, pipe shrinking machine, pipe bending equipment, ug uban pa.
•ang aberids nga adlaw-adlaw nga output mga 15000pcs
• Lahi nga kustomer sa Kooperatiba
•Ang pag-customize nagdepende sa imong kinahanglanon
Sertipiko
Mga May Kalabutan nga Produkto
Hulagway sa Pabrika
Sa dili pa ang pangutana, palihug ipadala kanamo ang mga detalye sa ubos:
1. Pagpadala kanamo sa drowing o tinuod nga hulagway;
2. Gidak-on, gahum ug boltahe sa pampainit;
3. Bisan unsang espesyal nga mga kinahanglanon sa heater.
Mga Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














