| Ngalan sa Produkto | Taas nga Kalidad nga Silicone Fiberglass Braid Defrost Heating Cable |
| Diametro sa alambre | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm |
| Materyal nga insulasyon | goma nga silikon |
| Materyal sa lut-od sa tirintas | fiber glass |
| Gitas-on sa alambre sa pagpainit | gipahaom |
| gitas-on sa alambre nga tingga | 1000mm, o gipasadya |
| Boltahe | 110-230V |
| Gahom | 5-40W kada metro |
| Pakete | usa ka heater nga adunay usa ka bag |
| MOQ | 100 ka piraso |
| Sertipikasyon | CE |
| 1. Ang silicone defrost wire heater mahimong ipasibo sumala sa kinahanglanon sa tiggamit, walay standard nga impormasyon bahin sa pag-customize; 2. Ang electric heating wire naa mi silicone heating wire ug pvc heating wire, ang pinakataas nga temperatura sa nawong sa silicone heating wire kay 250℃, ug ang pinakataas nga temperatura sa nawong sa PVC heating wire kay 105℃. 2. Ang lead wire sa defrost heater mahimong mapilian og silicone lead wire, 18/20AWG lead wire ug fiberglass ead wire. | |
Ang defrosting wire heater angay alang sa flexible nga mga aplikasyon sa pagpainit nga nanginahanglan kompleto nga insulasyon, lakip ang mga aplikasyon sa hingpit nga nalubog o taas nga humidity nga mga palibot.
Ang silicone heating wire gilangkoban sa resistance wire nga giputos sa glass fiber, ug naggamit ug PVC, silicone, silicone + PVC double insulation, ug makadugang ug glass fiber braid sa gawas sa insulation layer aron mapanalipdan ang insulation layer.
Sumala sa aktuwal nga palibot sa paggamit sa kustomer ug mga kinahanglanon sa teknikal, naghatag kami sa labing propesyonal nga mga solusyon aron ma-optimize ang gidak-on sa produkto, koneksyon ug sistema sa pag-adjust.
Ang electric silicone defrost heating wire mao ang pinakasikat nga solusyon para sa pagtunaw sa mga industriyal ug domestikong kagamitan sa refrigerator. Sa samang higayon, gigamit usab kini isip anti-freezeing heating para sa mga drainage sink ug defrosting water sa industriya sa refrigeration.
Sa dili pa ang pangutana, palihug ipadala kanamo ang mga detalye sa ubos:
1. Pagpadala kanamo sa drowing o tinuod nga hulagway;
2. Gidak-on, gahum ug boltahe sa pampainit;
3. Bisan unsang espesyal nga mga kinahanglanon sa heater.
Mga Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















