| Ngalan sa Produkto | Taas nga Kalidad nga Silicone Rubber Defrost Refrigeration Heater Wire |
| Diametro sa alambre | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, o gipahaum |
| Gahom | 5W/M, 10W/M, 20W/M, 25W/M, o ipasibo |
| Boltahe | 110V-230V |
| Materyal | Goma nga silikon |
| Gitas-on | 0.5m, 1m, 2m, 3m, o gipahaom |
| Gitas-on sa alambre nga tingga | ang standard kay 1000mm, o custom |
| Kolor | puti, pula, o gipahaom. (ang standard nga kolor pula) |
| Selyo nga gi-met | ulo nga goma o ma-shrink |
| Tipo sa terminal | gipahaom |
| Sertipikasyon | CE |
| Kable sa pagpainit | Nichrome o CuNi nga alambre |
| Pinakataas nga Temperatura sa Ibabaw | 200℃ |
| Min nga temperatura sa nawong | -30℃ |
| 1. Para sa Refrigeration Heater Wire (link products), ang connect part sa heating wire ug lead wire giselyohan og hinimo sa rubber head hot pressure seal, kini nga paagi adunay maayong waterproof effect, kung gamiton nimo ang heating wire para sa defrosting, kini ang pinakamaayong paagi. Gawas pa, naa pud mi seal pinaagi sa shrinkable tube, mogamit mi og double wall shrinkable tube para sa connect part, ang inner wall adunay glue ug adunay waterproof effect. 2. Ang among defrost heater wire walay standard nga sama niini, ang gitas-on sa heating wire, lead wire, kuryente ug boltahe tanan mahimong ipasibo sumala sa kinahanglanon sa kustomer. 3. Naa pud mi refrigeration defrost heater wire nga may braid layer, fiberglass braid heating wire ug stainless steel braid heater wire ug aluminum braided insulated heater wire, ang tanang espesipikasyon mahimo usab nga ipasibo. | |
Ang gitas-on sa alambre sa pagpainit nga goma nga silicon mahimong ipasibo sumala sa panginahanglan sa kustomer, ang diametro sa alambre kasagaran 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, ug uban pa. Ang nagkonektar nga bahin sa lead wire ug heating wire hinimo sa hot pressure seal nga goma, nga kasagarang gigamit sa frame sa pultahan sa refrigerator o water plate defrosting, nga adunay maayong waterproof effect. Ang defrost wire heater makadugang usab og glass fiber braid, stainless steel braid ug aluminum braid sa ibabaw sa silicone layer. Mahimo niini nga madugangan ang kalig-on sa defrosting ug heating surface ug mapugngan ang mga hait nga butang sa pagputol. Ang silicone wire heater makasugakod sa taas ug ubos nga temperatura -30-200 ℃, resistensya sa pagkatigulang, resistensya sa acid ug alkali, waterproof performance ug lain-laing electrical properties ang gigamit sa mga silicone rubber cable, ug mas taas ang service life.
Kasagaran angay alang sa mga bugnaw nga lugar, ang pangunang gamit sa solar silicone rubber heating belt mao ang insulasyon sa tubo sa init nga tubig, pagkatunaw, pagniyebe ug uban pang mga gamit. Ang silicone rubber heater wire adunay taas nga temperatura, resistensya sa katugnaw, resistensya sa pagkatigulang ug uban pang mga kinaiya.
Sa dili pa ang pangutana, palihug ipadala kanamo ang mga detalye sa ubos:
1. Pagpadala kanamo sa drowing o tinuod nga hulagway;
2. Gidak-on, gahum ug boltahe sa pampainit;
3. Bisan unsang espesyal nga mga kinahanglanon sa heater.












