| Ngalan sa Produkto | Home Brewing Silicone Fermenter Heating Belt |
| Lapad sa bakus | 14mm, 20mm |
| Gitas-on sa bakus | 900mm |
| Gitas-on sa kordon sa kuryente | 1900mm |
| Volatge | 110V, 220V, 230V, o gipasadya |
| Gahom | 20-25W |
| Pakete | giputos sa polybag o kahon |
| Dimmer/termostat | mahimong idugang |
| MOQ | 100 ka piraso |
| Isaksak | UK, USA, Euro, Australia plug |
| Sertipikasyon | CE |
| 1. Ang fermenter heating belt hinimo sa silicone rubber pinaagi sa hot pressing machine, nga adunay taas nga resistensya sa tubig ug temperatura, resistensya sa katugnaw, resistensya sa pagkatigulang ug uban pang mga kinaiya. Ang among home brew heater adunay duha ka gilapdon nga mapilian, 14mm ug 20mm; Ang gahum sa heating belt mga 20-25W ug ang boltahe mahimong ipasibo; 2. Ang belt sa brewing heater mahimong idugang nga dimmer o thermostat; 3. Ang pakete sa silicone brew heater kay pinaagi sa polybag o pinaagi sa kahon; Ang pakete kada kahon kinahanglan ipadala kanamo ang disenyo sa kahon ug ang MOQ kay 500 ka piraso. | |
Ang temperatura sa permentasyon sa bino kasagaran mga 25℃, ug ang oras sa permentasyon kinahanglan nga mahibal-an sumala sa klase ug temperatura sa bino, nga kasagaran mga 2-3 ka adlaw. Kung ang palibot sa sulod dili makaabot sa temperatura sa palibot sa natural nga permentasyon, ang brew fermentation heater mahimong gamiton aron ipainit ang temperatura sa palibot aron matubag ang mga kinahanglanon sa permentasyon.
Silicone rubber heater Kini humok kaayo, mahimong direktang iputos sa device nga gipainit, maayo ang kontak, ug parehas ang kainit. Atol sa pag-instalar, ang silicone rubber plane side sa electric belt kinahanglan nga duol sa nawong sa medium pipe ug tank, ug ayuhon gamit ang aluminum tape. Aron makunhuran ang pagkawala sa kainit, kinahanglan sukdon ang thermal insulation layer sa gawas sa electric belt. Mahimo kining iduko ug iputos sumala sa mga kinahanglanon, gamay ang espasyo, dali ug sayon ang pag-instalar, ug makapugong usab sa mekanikal nga kadaot. Ang pangunang insulation sa silicone rubber heater mao ang silicone rubber, busa kini adunay resistensya sa kainit ug maayo kaayo nga insulation.
Sa dili pa ang pangutana, palihug ipadala kanamo ang mga detalye sa ubos:
1. Pagpadala kanamo sa drowing o tinuod nga hulagway;
2. Gidak-on, gahum ug boltahe sa pampainit;
3. Bisan unsang espesyal nga mga kinahanglanon sa heater.
Mga Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















