| Materyal | SS304, SS321, Incoloy840 |
| Boltahe | 110-480V |
| Diametro sa tubo | 6.5mm, 8.0mm, 8.5mm, 9.0mm, 10.0mm, 11.0mm, ug uban pa. |
| Gahom | 200W-3500W |
| Gitas-on sa Tubo | 200mm-6500mm |
| Gitas-on sa Tingga nga Alambre | 100-2500mm |
| Porma | Tul-id, U, W, o Gipasadya |
| Terminal | 6,3 Insert, Lalaki/Babaye nga Plug, ug uban pa. |
Ang mga tubo nga aluminyo adunay maayo kaayong kapasidad sa pag-deform, mahimong ibawog ngadto sa komplikado nga mga porma, ug angay sa daghang klase sa mga espasyo. Dugang pa, ang mga tubo nga aluminyo adunay talagsaong performance sa heat conduction, nga nagpalambo sa mga epekto sa defrosting ug heating. Kanunay kini nga gigamit sa pag-defrost ug pagmentinar sa kainit para sa mga freezer, refrigerator, ug uban pang mga kagamitan sa kuryente. Mahimo kini nga kinahanglanon para sa mga kinahanglanon sa temperatura nga adunay paspas nga gikusgon sa kainit ug pagkaparehas, seguridad, pinaagi sa thermostat, power density, insulation material, temperature switch, ug mga kondisyon sa heat scatter, labi na sa pagtangtang sa frost gikan sa mga refrigerator, pagtangtang sa frozen nga pagkaon, ug uban pang mga power heat appliances.
1. Padad-i kami og orihinal nga artwork o mga sample.
2. Human niana, maghimo kami og sample para imong marepaso.
3. I-email nako nimo ang mga gasto ug mga ehemplo sa prototype.
4. Sugdi ang produksiyon human nimo ma-finalize ang tanang presyo ug impormasyon sa sample.
5. Ipadala pinaagi sa express, air, o sea.













