Mga Parameter sa Produkto
| Ngalan sa Produkto | Infrared nga Seramik nga Pad Heater |
| Materyal | Seramik |
| Boltahe | 12V-480V, mahimong ipasibo |
| Wattage | 125-1500W o gipahaom |
| Porma | Patag/Kurbado/Bombilya |
| Elemento sa alambre nga resistensyado | Ni-Cr o FeCr |
| Mapuslanong sakup sa wavelength | 2 ngadto sa 10 um |
| Kasagaran nga kinabuhi sa operasyon | Hangtod sa 20,000 ka oras depende sa mga kondisyon |
| Internal nga thermocouple | K o J nga tipo |
| Gamita | Infrared nga Seramik nga Pampainit |
| Mga bugnaw nga lugar | Nagdepende sa gitas-on ug diametro 5-25mm |
| Girekomendar nga distansya sa radyasyon | 100mm hangtod 200mm |
| Pakete | usa ka heater nga adunay usa ka kahon |
| Kolor | itom, puti, dalag |
| Ang standard nga gidak-on sa Infrared Ceramic Heater 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Uban sa K o J nga tipo nga Thermocouple | |
Pag-configure sa Produkto
Ang Infrared Ceramic Pad Heater gihulma pinaagi sa proseso sa ceramic injection molding, nga mailhan pinaagi sa nipis kaayo nga pagpainit sa lawas. Kung itandi sa ubang serye sa mga plate radiator sa Elatein, ang gitas-on sa FSF mikunhod og mga 45%, nga makadaginot og daghang espasyo sa pag-instalar ug angay alang sa mga pagbag-o sa makina.
Ang pinakataas nga temperatura sa pag-operate sa Infrared Ceramic Pad Heater kay 720℃, ang pinakataas nga average nga thermal power density sa nawong kay 64KW/m², adunay 4 ka espesipikasyon ug gidak-on nga mapilian, ug ang heating power range gikan sa 60W hangtod 1000W.
Mga Kinaiya sa Produkto
Plato sa Infrared Ceramic Heateristruktura: Ang ceramic electric heating plate hinimo sa high radiation glaze layer, ceramic nga adunay maayong thermal shock performance isip matrix, ug taas nga kalidad nga electric heating wire ang gi-sinter matag higayon. Ang ilang mga komposisyon mao ang mosunod:
1. Matrix: gilangkoban sa seramik nga materyal nga adunay maayong thermal shock;
2. Pagpainit: hinimo sa taas nga kalidad nga nickel-chromium alloy wire;
3. Glaze layer: Kini gilangkoban sa hilaw nga materyales sa metal oxide nga adunay maayong performance sa radiation ug gibutangan og angay nga mga additives aron mapaayo ang intensity sa radiation ug mapalambo ang pagka-adaptable sa glaze.
Mga Aplikasyon sa Produkto
Proseso sa Produksyon
Serbisyo
Pagpalambo
nakadawat sa mga detalye sa produkto, drowing, ug hulagway
Mga Kinutlo
ang manedyer mohatag og feedback sa pangutana sulod sa 1-2 ka oras ug magpadala og quotation
Mga Sample
Libre nga mga sample ang ipadala para sa pagsusi sa kalidad sa mga produkto sa dili pa ang produksiyon sa bluk
Produksyon
kumpirmahi pag-usab ang detalye sa mga produkto, dayon i-arrange ang produksiyon
Order
Pag-order human nimo makumpirma ang mga sample
Pagsulay
Ang among QC team mosusi sa kalidad sa mga produkto sa dili pa ipadala
Pagputos
pagputos sa mga produkto sumala sa gikinahanglan
Nagkarga
Pagkarga sa mga andam nang produkto ngadto sa sudlanan sa kliyente
Pagdawat
Nadawat na ang imong order
Nganong Pilion Kami
•25 ka tuig nga kasinatian sa pag-eksport ug 20 ka tuig nga kasinatian sa paggama
•Ang pabrika naglangkob sa usa ka lugar nga mga 8000m²
•Niadtong 2021, gipulihan ang tanang matang sa abanteng kagamitan sa produksiyon, lakip na ang powder filling machine, pipe shrinking machine, pipe bending equipment, ug uban pa.
•ang aberids nga adlaw-adlaw nga output mga 15000pcs
• Lahi nga kustomer sa Kooperatiba
•Ang pag-customize nagdepende sa imong kinahanglanon
Sertipiko
Mga May Kalabutan nga Produkto
Hulagway sa Pabrika
Sa dili pa ang pangutana, palihug ipadala kanamo ang mga detalye sa ubos:
1. Pagpadala kanamo sa drowing o tinuod nga hulagway;
2. Gidak-on, gahum ug boltahe sa pampainit;
3. Bisan unsang espesyal nga mga kinahanglanon sa heater.
Mga Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












