| Ngalan sa Produkto | Elemento sa Pagpainit sa Deep Fryer nga Tubular Heater |
| Pagsukol sa Insulasyon sa Estado sa Humidity | ≥200MΩ |
| Human sa Pagsulay sa Humid Heat Resistance sa Insulation | ≥30MΩ |
| Kahimtang sa Humidity Leakage Current | ≤0.1mA |
| Karga sa Ibabaw | ≤3.5W/cm2 |
| Diametro sa tubo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ug uban pa. |
| Porma | Gi-customize |
| Boltahe nga resistensyado | 2,000V/min |
| Insulated nga resistensya | 750MOhm |
| Gamita | Elemento sa Pagpainit sa Fryer |
| Gitas-on sa tubo | 300-7500mm |
| Terminal | Gi-customize |
| Mga Pag-apruba | CE/CQC |
| Tipo sa terminal | Gi-customize |
| Ang JINGWEI heater mao ang propesyonal nga tiggama og deep fryer heating tube, kami adunay sobra sa 25 ka tuig nga kasinatian sa customized nga electric heating tube.Ang gahum sa fryer heating element mahimo usab nga ipasibo sumala sa mga kinahanglanon. Ang tube head kasagaran natong gamiton ang flange, ang materyal sa flange stainless steel o tumbaga. | |
Ang Deep Fryer Tubular heating elements gidisenyo sa lain-laing mga porma aron matubag ang mga kinahanglanon sa kliyente para sa direktang pagpaunlod sa mga likido sama sa tubig, lana, solvents ug process solutions, tinunaw nga mga materyales ingon man hangin ug mga gas. Ang mga tubular heater gihimo gamit ang stainless steel sheath materials ug adunay daghang klase sa mga termination styles nga magamit. Ang insulation sa Magnesium nagtanyag og mas maayong heat transfer. Ang mga tubular heater magamit sa bisan unsang aplikasyon. Ang straight tubular mahimong isulod sa machined groves para sa conductive heat transfer ug ang giporma nga Tubular naghatag og makanunayon nga kainit sa bisan unsang klase sa espesyal nga aplikasyon.
Nagsagop sa U nga porma nga tubular heating element, sumala sa sumbanan sa disenyo sa lain-laing mga medium, ug gikinahanglan nga kuryente aron ma-install sa flange shell. Isulod ang electric element sa materyal nga kinahanglan ipainit, dako nga kainit ang mamugna kung ang mga elemento sa pagpainit mogana, dayon ipadala sa gipainit nga medium aron motaas ang temperatura ug matubag ang kinahanglanon sa teknolohiya.
1. Nagtanyag kami og standard ingon man customized nga mga modelo
2. Nagtanyag kami og lain-laing diametro sa tubo sama sa 6.5 mm, 8.0 mm, 10.7mm, ug uban pa.
3. Nagtanyag kami og lain-laing mga materyales sa sheath. Mahimo kining mapalit sa lain-laing mga materyales sama sa Incoloy 800, SS 304, SS 321, SS 316, Copper ug Titanium.
4. Nagtanyag kami og lain-laing mga porma sumala sa panginahanglan sa kustomer: immersion heater nga may flange o screw, explosion proof heater
5. Nagkalain-laing mga kapilian sa terminal ang anaa
6. Nagkalain-laing mga porma ug gidak-on ang anaa
7. Malungtaron ug mas taas ang kinabuhi
Sa dili pa ang pangutana, palihug ipadala kanamo ang mga detalye sa ubos:
1. Pagpadala kanamo sa drowing o tinuod nga hulagway;
2. Gidak-on, gahum ug boltahe sa pampainit;
3. Bisan unsang espesyal nga mga kinahanglanon sa heater.
Mga Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














