| Ngalan sa Produkto | Elemento sa Pagpainit sa Lawom nga Fryer sa Lana |
| Pagsukol sa Insulasyon sa Estado sa Humidity | ≥200MΩ |
| Human sa Pagsulay sa Humid Heat Resistance sa Insulation | ≥30MΩ |
| Kahimtang sa Humidity Leakage Current | ≤0.1mA |
| Karga sa Ibabaw | ≤3.5W/cm2 |
| Diametro sa tubo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ug uban pa. |
| Porma | Gi-customize |
| Boltahe nga resistensyado | 2,000V/min |
| Insulated nga resistensya | 750MOhm |
| Gamita | Elemento sa Pagpainit sa Fryer |
| Gitas-on sa tubo | 300-7500mm |
| Terminal | Gi-customize |
| Mga Pag-apruba | CE/CQC |
| Tipo sa terminal | Gi-customize |
| Ang JINGWEI heater mao ang propesyonalelemento sa pagpainit sa lawom nga fryertiggama, kami adunay sobra sa 25 ka tuig sa customized nga electric heating tube.Ang gahum sa fryer heating element mahimo usab nga ipasibo sumala sa mga kinahanglanon. Ang tube head kasagaran natong gamiton ang flange, ang materyal sa flange stainless steel o tumbaga. Angelemento sa pagpainit sa oil fryerKasagaran gigamit sa mga deep fryer, ang diametro sa tubo mahimong 6.5mm o 8.0mm, ug ang gidak-on ug porma sa fryer tubular heater mahimong ipasibo sumala sa kinahanglanon sa kliyente. | |
Elemento sa pagpainit sa lawom nga fryerAng heating element usa ka electric heating element nga gigamit sa pagpainit sa mga deep-fat fryer, kasagaran hinimo sa stainless steel ug mga materyales nga taas og temperatura nga oxidation, nga adunay taas nga kalidad ug taas nga kinabuhi. Kini nga mga heating element gidisenyo aron makahatag og lig-on ug episyente nga mga epekto sa pagpainit aron matubag ang mga panginahanglanon sa produksiyon sa deep-fried nga pagkaon.
1. Materyal:Ang kasagarang mga materyales naglakip sa 304 stainless steel ug 316L stainless steel, nga adunay maayong resistensya sa kaagnasan ug kusog sa taas nga temperatura ug angay gamiton sa mga palibot sa pagproseso sa pagkaon.
2. Boltahe ug gahum:Ang boltahe kasagaran 220V, ug ang range sa kuryente kay 2.0~3.5KW, nga mahimong i-adjust sumala sa piho nga mga panginahanglan.
3. Diametro sa tubo:Ang mga diametro sa tubo naglakip sa φ8 ug φ6.5, ug uban pa, aron matubag ang mga panginahanglan sa countertop ug floor-standing deep-fat fryer.
4. Aplikasyon:Panguna nga gigamit sa pagpainit sa mga deep-fat fryer, pagpainit sa lana pinaagi sa kainit nga namugna sa elemento sa pagpainit aron matubag ang mga kinahanglanon sa temperatura alang sa pagprito sa pagkaon.
5. Mga serbisyo nga gipahaom: Tubo sa pagpainit sa oil fryerAng mga espesipikasyon ug gidak-on mahimong ipasibo aron matubag ang mga panginahanglan sa lainlaing mga disenyo ug produksiyon sa deep-fat fryer.
Sa dili pa ang pangutana, palihug ipadala kanamo ang mga detalye sa ubos:
1. Pagpadala kanamo sa drowing o tinuod nga hulagway;
2. Gidak-on, gahum ug boltahe sa pampainit;
3. Bisan unsang espesyal nga mga kinahanglanon sa heater.
Mga Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














