| Ngalan sa Produkto | Elemento sa Pagpainit sa Lana sa Fryer |
| Pagsukol sa Insulasyon sa Estado sa Humidity | ≥200MΩ |
| Human sa Pagsulay sa Humid Heat Resistance sa Insulation | ≥30MΩ |
| Kahimtang sa Humidity Leakage Current | ≤0.1mA |
| Karga sa Ibabaw | ≤3.5W/cm2 |
| Diametro sa tubo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ug uban pa. |
| Porma | Gi-customize |
| Boltahe nga resistensyado | 2,000V/min |
| Insulated nga resistensya | 750MOhm |
| Gamita | Elemento sa Pagpainit sa Fryer |
| Gitas-on sa tubo | 300-7500mm |
| Terminal | Gi-customize |
| Mga Pag-apruba | CE/CQC |
| Tipo sa terminal | Gi-customize |
| Ang JINGWEI heater mao ang propesyonal nga tiggama og deep fryer heating tube, kami adunay sobra sa 25 ka tuig nga kasinatian sa customized nga electric heating tube.Ang gahum sa fryer heating element mahimo usab nga ipasibo sumala sa mga kinahanglanon. Ang tube head kasagaran natong gamiton ang flange, ang materyal sa flange stainless steel o tumbaga. | |
Angelemento sa pagpainit sa oil fryerAng stainless steel tube kay stainless steel tube nga sama sa shell, ug ang spiral electrothermal alloy wire (nickel chromium, iron chromium alloy) parehas nga giapod-apod sa sentral nga axis sa tubo. Ang haw-ang napuno sa magnesia nga adunay maayong insulation ug thermal conductivity, ug ang duha ka tumoy sa tubo giselyohan og silica gel o ceramic. Ang stainless steel electric heating tube usa ka espesyal nga electrical component nga nag-convert sa electric energy ngadto sa heat energy, tungod sa taas nga thermal efficiency, dali gamiton, simple nga pag-instalar, walay polusyon, kaylap nga gigamit sa lainlaing mga okasyon sa pagpainit, sa electric fried boiler nga gigamit labi pa. Ang kinabuhi sa serbisyo sa stainless steel electric tubes taas kaayo, ug ang kinatibuk-ang kinabuhi sa serbisyo sa disenyo sobra sa 10,000 ka oras.
Electric boiler (electric boiling water boiler, electric hot water boiler, electric heating boiler, electric bath boiler, electric steam boiler, ug uban pa), electric oven, kemikal nga kagamitan, plastic forming ug auxiliary equipment, hot press forming machinery, sigarilyo nga makinarya, rapid sealing machine, pharmaceutical machinery, sauna equipment, electric water boiler, kusina, industrial cleaning equipment, commercial air conditioning ug drinking water equipment, solar energy equipment, electric explosion pot equipment, wave soldering electronic automation equipment, semiconductor eutectic welding, die casting input channel heating ug non-runner injection, plastik, pagkaon, medikal, tela, petrolyo, makinarya, electroplating, packaging ug uban pang mga industriya nga nagsuporta sa mga makinarya sa pagpainit.
Sa dili pa ang pangutana, palihug ipadala kanamo ang mga detalye sa ubos:
1. Pagpadala kanamo sa drowing o tinuod nga hulagway;
2. Gidak-on, gahum ug boltahe sa pampainit;
3. Bisan unsang espesyal nga mga kinahanglanon sa heater.
Mga Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














