| Ngalan sa Produkto | Elemento sa Pagpainit sa Oven nga Tigsuplay sa Tuber Heater sa Tsina |
| Pagsukol sa Insulasyon sa Estado sa Humidity | ≥200MΩ |
| Human sa Pagsulay sa Humid Heat Resistance sa Insulation | ≥30MΩ |
| Kahimtang sa Humidity Leakage Current | ≤0.1mA |
| Karga sa Ibabaw | ≤3.5W/cm2 |
| Diametro sa tubo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Materyal | SUS304,316,321,310S,316,316L,Incoloy840/800 |
| Resistant nga boltahe sa tubig | 2,000V/min (normal nga temperatura sa tubig) |
| Insulated nga resistensya sa tubig | 750MOhm |
| Gamita | Elemento sa Pagpainit sa Hudno |
| Tipo sa terminal | gipahaom |
| Porma | gipahaom |
| Mga Pag-apruba | CE / CQC |
| Ang JlNGWEl heater usa ka supplier sa Tuber Heater sa China, ang oven grill heating element mahimong i-customize sumala sa imong mga drowing o kinahanglanon, ang materyal sa tubo mahimong mapilian sama sa stainless steel 304 o SS32l, ug uban pa. Ang porma ug gidak-on sa oven heating element mahimong ipasibo, mahimo nimo ipadala kanamo ang drowing o litrato (ang gidak-on kinahanglan nga makita sa litrato), mahimo kaming maghimo sa parehas nga butang. Ang boltahe sa elemento sa pagpainit sa oven kay mga 110V, 115V, 120V, 220V o 230V, depende sa imong lugar sa paggamit, pilia ang saktong boltahe, ang among MOQ sa oven heater kay labing menos 120 ka piraso, mas barato ang presyo kon daghan. | |
Ang elemento sa pagpainit sa oven usa ka gamit sa pagpainit nga makita sa mga electric kitchen range. Sama sa elemento sa toaster, ang elemento sa pagpainit sa gas oven nag-convert sa kuryente ngadto sa kainit, ug kuryente nga moagi sa elemento sa pagluto para sa oven. Ang labing maayong kapilian mao ang elemento sa pagpainit sa gas oven nga hinimo sa stainless steel tungod kay kini lig-on ug lig-on kon ipainit. Ang Elemento sa Pagpainit Para sa Hotpoint Stove adunay over temperature protection switch o temperature sensor. Ang elemento sa pagpainit para sa stove adunay maayo nga performance sa pagpalapad sa kainit ug taas nga heat efficiency.
1. Nagkalain-laing mga kapilian sa terminal ang anaa
2. Nagtanyag kami og standard ingon man customized nga mga modelo
3. Malungtaron ug mas taas ang kinabuhi
Sa dili pa ang pangutana, palihug ipadala kanamo ang mga detalye sa ubos:
1. Pagpadala kanamo sa drowing o tinuod nga hulagway;
2. Gidak-on, gahum ug boltahe sa pampainit;
3. Bisan unsang espesyal nga mga kinahanglanon sa heater.
Mga Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













