| Ngalan sa Produkto | Elemento sa Pagpainit sa Oven para sa Toaster |
| Pagsukol sa Insulasyon sa Estado sa Humidity | ≥200MΩ |
| Human sa Pagsulay sa Humid Heat Resistance sa Insulation | ≥30MΩ |
| Kahimtang sa Humidity Leakage Current | ≤0.1mA |
| Karga sa Ibabaw | ≤3.5W/cm2 |
| Diametro sa tubo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Porma | Gi-customize |
| Boltahe nga resistensyado | 2,000V/min |
| Insulated nga resistensya | 750MOhm |
| Gamita | Elemento sa Pagpainit sa Hudno |
| Materyal sa tubo | Dili kinakalawang nga asero |
| Gidak-on | gipahaom |
| Mga Pag-apruba | CE/CQC |
| Ang porma ug gidak-on sa toaster oven heating element mahimong ipasibo sumala sa sample o drowing. Ang diametro sa tubo sa oven heater naa namo 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm ug uban pa. Ang among default nga materyal sa tubo kay stainless steel 304. Kung kinahanglan nimo ang ubang mga materyales, palihug pahibaloa kami daan. | |
Ang elemento sa pagpainit sa oven sa electric kitchen range nahimutang sulod sa appliance. Ang elemento sa pagpainit sa gas oven mogana sama sa elemento sa pagpainit sa toaster kay kini mo-convert sa kuryente nga moagi sa elemento sa pagluto para sa oven ngadto sa kainit. Ang stainless steel nga elemento sa pagpainit sa oven mao ang sulundon nga kapilian tungod kay kini lig-on ug molungtad og dugay panahon sa pagpainit. Elemento sa Pagpainit sa Hotpoint Ang stove adunay temperature sensor o overheating protection switch. Ang mga elemento sa pagpainit sa stove maayo nga mo-operate sa pagwagtang sa kainit ug adunay maayong kahusayan sa kainit.
Ang industriya sa elektroniko kaylap nga naggamit sa mga stainless steel oven heating elements para sa vacuum coating, baking, tempering, annealing, spray painting, oven heating, air ug uban pang gas heating, thermoforming, heat treatment, ug drying equipment.
Lain-laing mga hulmahan ang magamit atol sa produksiyon aron makahatag og lain-laing porma sa tubo sa pagpainit sa oven nga makatagbaw sa mga panginahanglan sa kustomer sa pag-customize ug pagpili. Ayaw pagpanuko sa pag-customize kon gikinahanglan!
Sa dili pa ang pangutana, palihug ipadala kanamo ang mga detalye sa ubos:
1. Pagpadala kanamo sa drowing o tinuod nga hulagway;
2. Gidak-on, gahum ug boltahe sa pampainit;
3. Bisan unsang espesyal nga mga kinahanglanon sa heater.
Mga Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













