Mga Parameter sa Produkto
| Ngalan sa Produkto | Resistensya sa Elemento sa Pagpainit sa Oven |
| Pagsukol sa Insulasyon sa Estado sa Humidity | ≥200MΩ |
| Human sa Pagsulay sa Humid Heat Resistance sa Insulation | ≥30MΩ |
| Kahimtang sa Humidity Leakage Current | ≤0.1mA |
| Karga sa Ibabaw | ≤3.5W/cm2 |
| Diametro sa tubo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ug uban pa. |
| Porma | tul-id, porma nga U, porma nga W, ug uban pa. |
| Boltahe nga resistensyado | 2,000V/min |
| Insulated nga resistensya sa tubig | 750MOhm |
| Gamita | Elemento sa Pagpainit sa Hudno |
| Gitas-on sa tubo | 300-7500mm |
| Porma | gipahaom |
| Mga Pag-apruba | CE/CQC |
| Tipo sa terminal | Gi-customize |
| Angelemento sa pagpainit sa ovenGigamit para sa microwave, stove, electric grill. Ang porma sa oven heater mahimong ipasibo sumala sa mga drowing o sample sa kliyente. Ang diametro sa tubo mahimong mapilian nga 6.5mm, 8.0mm o 10.7mm. Ang JINGWEI HEATER mao ang propesyonal nga pabrika sa tubo sa pagpainit, ang boltahe ug gahum saelemento sa pagpainit sa ovenmahimong ipasibo sumala sa gikinahanglan. Ug ang tubo sa elemento sa pagpainit sa oven mahimong i-anneal, ang kolor sa tubo mahimong itom nga berde pagkahuman sa annealing. Kami adunay daghang mga klase sa mga modelo sa terminal, kung kinahanglan nimo nga idugang ang terminal, kinahanglan nimo nga ipadala una kanamo ang numero sa modelo. | |
Pag-configure sa Produkto
Ang JINGWEI heater naggamit ug taas nga kalidad nga nickel-chrome wire aron makahatag ug parehas nga pag-apod-apod sa kainit sa element sheath. Ang magnesium oxide gigamit isip internal insulation aron masiguro ang labing maayo nga thermal transfer ug insulation resistance. Ang lain-laing mga electrical terminations, mounting fittings ug brackets, uban sa halapad nga mga opsyon sa bending, nagtugot sa dali nga pag-integrate sa bisan unsang heating system.
Mga Kinaiya sa Produkto
1. Naghimo kami og mga elemento sa pagpainit nga gikan sa lain-laing mga materyales (Stainless steel/PTFE/Copper/Titanium, ug uban pa) ug mga aplikasyon (industriya/kagamitan sa kuryente/immersion/hangin, ug uban pa), sumala sa mga kinahanglanon sa mga kustomer.
2. Daghan kaayong klase sa mga estilo sa pagtapos nga magamit.
3. Taas nga kaputli nga magnesium oxide power lang ang among gigamit, Ang insulasyon sa magnesium oxide power nagtanyag og mas maayong pagbalhin sa kainit.
4. Ang tubular oven heating element mahimong ibaluktot sumala sa gipahiangay nga gidak-on. Kini mohaom sa imong kagamitan.
Proseso sa Produksyon
Serbisyo
Pagpalambo
nakadawat sa mga detalye sa produkto, drowing, ug hulagway
Mga Kinutlo
ang manedyer mohatag og feedback sa pangutana sulod sa 1-2 ka oras ug magpadala og quotation
Mga Sample
Libre nga mga sample ang ipadala para sa pagsusi sa kalidad sa mga produkto sa dili pa ang produksiyon sa bluk
Produksyon
kumpirmahi pag-usab ang detalye sa mga produkto, dayon i-arrange ang produksiyon
Order
Pag-order human nimo makumpirma ang mga sample
Pagsulay
Ang among QC team mosusi sa kalidad sa mga produkto sa dili pa ipadala
Pagputos
pagputos sa mga produkto sumala sa gikinahanglan
Nagkarga
Pagkarga sa mga andam nang produkto ngadto sa sudlanan sa kliyente
Pagdawat
Nadawat na ang imong order
Nganong Pilion Kami
•25 ka tuig nga kasinatian sa pag-eksport ug 20 ka tuig nga kasinatian sa paggama
•Ang pabrika naglangkob sa usa ka lugar nga mga 8000m²
•Niadtong 2021, gipulihan ang tanang matang sa abanteng kagamitan sa produksiyon, lakip na ang powder filling machine, pipe shrinking machine, pipe bending equipment, ug uban pa.
•ang aberids nga adlaw-adlaw nga output mga 15000pcs
• Lahi nga kustomer sa Kooperatiba
•Ang pag-customize nagdepende sa imong kinahanglanon
Sertipiko
Mga May Kalabutan nga Produkto
Hulagway sa Pabrika
Sa dili pa ang pangutana, palihug ipadala kanamo ang mga detalye sa ubos:
1. Pagpadala kanamo sa drowing o tinuod nga hulagway;
2. Gidak-on, gahum ug boltahe sa pampainit;
3. Bisan unsang espesyal nga mga kinahanglanon sa heater.
Mga Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















