Mga Parameter sa Produkto
| Ngalan sa Produkto | Mga Tiggama sa mga Elemento sa Pagpainit nga Stainless sa Oven |
| Pagsukol sa Insulasyon sa Estado sa Humidity | ≥200MΩ |
| Materyal | stainless steel304, o custom. |
| Kahimtang sa Humidity Leakage Current | ≤0.1mA |
| Karga sa Ibabaw | ≤3.5W/cm2 |
| Diametro sa tubo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ug uban pa. |
| Porma | tul-id, porma nga U, porma nga W, ug uban pa. |
| Boltahe nga resistensyado | 2,000V/min |
| Insulated nga resistensya sa tubig | 750MOhm |
| Gamita | Elemento sa Pagpainit sa Hudno |
| Gitas-on sa tubo | 300-7500mm |
| Porma | gipahaom |
| Mga Pag-apruba | CE/CQC |
| Tipo sa terminal | Gi-customize |
| Angelemento sa pagpainit sa ovenGigamit para sa microwave, stove, electric grill. Ang porma sa oven heater mahimong ipasibo sumala sa mga drowing o sample sa kliyente. Ang diametro sa tubo mahimong mapilian nga 6.5mm, 8.0mm o 10.7mm. Ang JINGWEI HEATER mao ang propesyonal nga pabrika sa tubo sa pagpainit, ang boltahe ug gahum saelemento sa pagpainit sa ovenmahimong ipasibo sumala sa gikinahanglan. Ug ang tubo sa elemento sa pagpainit sa oven mahimong i-anneal, ang kolor sa tubo mahimong itom nga berde pagkahuman sa annealing. Kami adunay daghang mga klase sa mga modelo sa terminal, kung kinahanglan nimo nga idugang ang terminal, kinahanglan nimo nga ipadala una kanamo ang numero sa modelo. | |
Pag-configure sa Produkto
Ang tubo sa pagpainit sa oven giklasipikar nga usa ka tubo sa pagpainit nga dry-burning. Ang usa ka tubo sa pagpainit nga de-kuryente nga naladlad sa hangin ug nasunog nga uga gitawag nga tubo sa pagpainit nga dry-burning. Ang elemento sa pagpainit sa oven gilangkoban sa usa ka alambre sa pagpainit sa sulod, nga adunay giusab nga pulbos nga MgO nga nag-insulate sa tunga nga seksyon ug naghatag og kusog nga kainit sa convection. Kanunay natong mamatikdan nga ang tubo sa pagpainit sa oven itom nga berde imbes nga hugaw o abohon tungod kay ang gawas nga nawong sa tubo sa pagpainit hinimo sa itom nga berde nga stainless steel nga gipailalom sa berde nga pagtambal.
Mga Kinaiya sa Produkto
1. Pagsukol sa taas nga temperatura:Ang mga Tubular Oven Heating Elements makasugakod sa temperatura nga hangtod sa 1400℃, nga naghimo niini nga angay alang sa lain-laing mga aplikasyon sa industriya.
2. Dali nga pagpainit:Ang mga tubular oven heating element adunay taas nga watt density nga makapahimo kanila nga dali nga moinit, nga makapamenos sa oras sa pagpainit ug makadugang sa efficiency.
3.Kalig-on:Ang mga Tubular Oven Heating Elements ginama sa mga de-kalidad nga materyales nga nagtanyag og talagsaong kalig-on ug resistensya batok sa taya ug oksihenasyon.
4. Mapasibo:Kining mga elemento sa pagpainit sa oven mahimong himoon aron mohaom sa piho nga mga aplikasyon, nga adunay mga kapilian alang sa lain-laing mga gidak-on, porma, ug wattage nga magamit.
Proseso sa Produksyon
Serbisyo
Pagpalambo
nakadawat sa mga detalye sa produkto, drowing, ug hulagway
Mga Kinutlo
ang manedyer mohatag og feedback sa pangutana sulod sa 1-2 ka oras ug magpadala og quotation
Mga Sample
Libre nga mga sample ang ipadala para sa pagsusi sa kalidad sa mga produkto sa dili pa ang produksiyon sa bluk
Produksyon
kumpirmahi pag-usab ang detalye sa mga produkto, dayon i-arrange ang produksiyon
Order
Pag-order human nimo makumpirma ang mga sample
Pagsulay
Ang among QC team mosusi sa kalidad sa mga produkto sa dili pa ipadala
Pagputos
pagputos sa mga produkto sumala sa gikinahanglan
Nagkarga
Pagkarga sa mga andam nang produkto ngadto sa sudlanan sa kliyente
Pagdawat
Nadawat na ang imong order
Nganong Pilion Kami
•25 ka tuig nga kasinatian sa pag-eksport ug 20 ka tuig nga kasinatian sa paggama
•Ang pabrika naglangkob sa usa ka lugar nga mga 8000m²
•Niadtong 2021, gipulihan ang tanang matang sa abanteng kagamitan sa produksiyon, lakip na ang powder filling machine, pipe shrinking machine, pipe bending equipment, ug uban pa.
•ang aberids nga adlaw-adlaw nga output mga 15000pcs
• Lahi nga kustomer sa Kooperatiba
•Ang pag-customize nagdepende sa imong kinahanglanon
Sertipiko
Mga May Kalabutan nga Produkto
Hulagway sa Pabrika
Sa dili pa ang pangutana, palihug ipadala kanamo ang mga detalye sa ubos:
1. Pagpadala kanamo sa drowing o tinuod nga hulagway;
2. Gidak-on, gahum ug boltahe sa pampainit;
3. Bisan unsang espesyal nga mga kinahanglanon sa heater.
Mga Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














