| Ngalan sa Produkto | Pampainit sa Pagkatunaw sa Refrigerator |
| Pagsukol sa Insulasyon sa Estado sa Humidity | ≥200MΩ |
| Human sa Pagsulay sa Humid Heat Resistance sa Insulation | ≥30MΩ |
| Kahimtang sa Humidity Leakage Current | ≤0.1mA |
| Karga sa Ibabaw | ≤3.5W/cm2 |
| Diametro sa tubo | 6.5mm |
| Porma | tul-id, porma nga U, porma nga W, ug uban pa. |
| Resistant nga boltahe sa tubig | 2,000V/min (normal nga temperatura sa tubig) |
| Insulated nga resistensya sa tubig | 750MOhm |
| Gamita | Elemento sa Pagpainit sa Pagkatunaw |
| Gitas-on sa tubo | 380mm, 410mm, 460mm, ug uban pa. |
| Gitas-on sa alambre nga tingga | 700-1000mm (gipaangay) |
| Mga Pag-apruba | CE/CQC |
| Tipo sa terminal | Gi-customize |
| Ang defrost heater (gipakita sa hulagway) kasagarang gigamit para sa refrigerator ug refrigerator. Ang gitas-on sa tubo kasagaran gi-customize nga 380mm, 410mm, 510mm, 560mm, ug uban pa. Ang uban pang gitas-on mahimo usab nga ipasibo kung gikinahanglan. Ang boltahe mahimong 110-120V o 220V-230V, ang kuryente mahimo usab nga ipasibo kung gikinahanglan. Angpampainit sa refrigerator nga defrostKini adunay duha ka klase, ang usa mao ang defrost heater nga adunay lead wire, ug ang usa mao ang defrost heater nga walay lead wire. Mahimo kang mopalit og bisan unsa sumala sa imong kinahanglanon sa paggamit. | |
Usa ka elemento sa pagpainit nga de-kuryente nga gitawag ogpampainit sa refrigerator nga defrostAng tubo gihimo ilabi na alang sa paggamit sa mga kagamitan sa refrigeration, lakip ang mga display cabinet, island cabinet, cold storage, ug uban pa. Aron mahuman ang proseso sa defrost, ang defrost heater dali nga ikabit sa chassis sa water collector, sa air cooler ug sa mga fins sa condenser.
Angtubo sa pagpainit sa refrigerator nga defrostnga adunay maayong epekto sa pagtunaw ug pagpainit, lig-on nga mga kinaiya sa kuryente, maayo kaayong pagsukol sa pagkatigulang, kaagnasan, ug oksihenasyon, taas nga kapasidad sa overload, gamay nga leakage current, kalig-on, ug taas nga kinabuhi sa serbisyo tanan mga kinaiya sa defrost heating tube.
Ang tubo nga aluminyo, incolo840, 800, stainless steel 304, 321, 310S, ug uban pang mga materyales gigamit sa paghimo og mga defrost heater. Dugang pa, adunay daghang klase sa mga kapilian sa termination (ulo sa goma, tubo nga ma-shrink, ug uban pa) nga magamit.
1. Kadaghanan sa mga kagamitan sa refrigeration, lakip ang mga air cooler, refrigerator, freezer, ug uban pa, naggamit ogmga tubo sa pagpainit nga defrost.
2. Dili masudlan sa tubig ug adunay maayo kaayong insulasyon.
3. Ang stainless steel 304, nga adunay lig-on nga resistensya sa taya, kasagarang gigamit isip materyal sa gawas nga tubo sa paggama sa mga elemento sa pagpainit nga pangtunaw.
4. Angpampainit sa refrigerator nga defrostkasagaran beige ang kolor, adunay oven moisture treatment, ug mahimong i-anneal sa taas nga temperatura. Ang nawong sa electric heating tube kay itom nga berde o itom.
Sa dili pa ang pangutana, palihug ipadala kanamo ang mga detalye sa ubos:
1. Pagpadala kanamo sa drowing o tinuod nga hulagway;
2. Gidak-on, gahum ug boltahe sa pampainit;
3. Bisan unsang espesyal nga mga kinahanglanon sa heater.
Mga Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













